CZYM JEST PAINTBALL?

Rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Wikipedia

 

Nie każdy jest fanem spędzania wolnego czasu nad wodą. Tomikajaki w swojej ofercie posiada również grę zespołową – paintball. Jest to jedna z ciekawszych oraz oryginalnych form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

SPRZĘT

BROŃ

Paintball wymaga porządnego ekwipunku. Bronią jaką dysponujemy jest niezawodny Tippmann 98 Custom, widoczny na zdjęciu. Ponadto oferujemy maski posiadające podwójną szybkę, opaski na szyję oraz ochronę korpusu.

ODZIEŻ MASKUJĄCA

Ochrona ciała to nie wszystko. Odzież maskująca pozwala na jeszcze większy poziom rywalizacji oraz daje większe możliwości wykazania się podczas gry. W ofercie znajdują się ubrania pasujące do każdego sezonu, dzięki temu rozgrywka wymaga większej uwagi.

TRANSPORT

Ilość posiadanego sprzętu oraz scenariusz jest określony do dwudziestu osób w rozgrywce. Niesie to za sobą dużą ilość sprzętu oraz bagażu – tomikajaki zapewnia transport ekwipunku do danego miejsca na życzenie klienta.

Zestaw: marker (broń) + ubranie + 100 kulek wynosi 60zł. Kolejne 100 kulek kosztuje 10zł, natomiast przy większej ich ilości istnieje możliwość negocjacji ceny.

OKOLICA

Gry odbywają się głównie nad rzeką Wieprz. Problemu nie stanowi jednak dowóz ekwipunku w inne miejsce. Scenariusz oraz okolica pozwala na szybkie wdrożenie się w nurt gry.

Miejsca odbywania się gier to często wcześniej wymienione okolicy rzeki Wieprz oraz opuszczone budynki. W zależności oraz rodzaju otoczenia gra może przybrać formę zdobycia/obrony jakiegoś punktu lub brutalnego starcia do ostatniej kuli.

GALERIA